O nás

Sklizeno Food Lovers je nová restaurace v obchodním centru Campus Square v Brně-Bohunicích. Vycházíme z konceptu obchodů Sklizeno, tedy z kvalitních a pokud možno českých potravin.

Jsme tu pro vás každý den

Našim hostům jsme k dispozici každý pracovní den od 7 do 17 hodin. Je jedno, jestli zrovna máte velký hlad a chuť se pořádně najíst, nebo jen potřebujete bez zbytečného zdržování sníst něco lehkého a přitom zdravého. V každou denní dobu u nás totiž naleznete pestrou nabídku menších i vydatnějších jídel.

Den začínáme vydatnou snídaní, kterou v době oběda střídá výběr z 5 denních menu a salátového baru v naší samoobslužné jídelně. Pokud nestihnete oběd, můžete si později dopřát něco z nabídky naší kavárny, kde je vám v průběhu celého dne k dispozici široký sortiment dezertů vlastní výroby, čerstvých ovocných limonád, sendvičů a prémiové kávy Carraro.

Víme, z čeho vaříme. A každý den čerstvě

Vaříme každý den z čerstvých a prověřených potravin. Každou noc v naší kuchyni probublávají dva kotle s oblíbeným hovězím vývarem, připravujeme vlastní domácí těstoviny nebo zákusky. Neuznáváme polotovary ani umělá dochucovadla. Při budování naší restaurace jsme výrazně ušetřili na nákladech – nemuseli jsme totiž kupovat mrazák .

Preferujeme lokální dodavatele, ne však ad absurdum na úkor kvality. Snažíme se o pestrost – v naší obědové nabídce naleznete tradiční jídla české a evropské kuchyně, na své si ale přijdou i ctitelé exotiky z celého světa a méně obvyklých plodin.

Naším cílem je, aby od nás hosté odcházeli dobře najezení, ale aby také zároveň mohli svou energii věnovat ve zbytku dne čemukoliv jinému než trávení těžkých jídel. Když už třeba zahušťujeme gulášovou polévku, používáme snáze stravitelnou rýžovou mouku. Myslíme i na dietní omezení, proto u nás vždy najdete v denní nabídce i vegetariánská a bezlepková jídla.

Přijďte se ostatně přesvědčit sami. Určitě si i vy vyberete jídlo podle aktuální chuti, času a nálady.